Тиждень початкових класів

17 жовт. 2016
З 10 жовтня по 13жовтня 2016 року в Миропільській неповній середній школі І – ІІ ступенів проводився Тиждень початкової школи. Тиждень розпочався згідно навчально-виховного плану району та школи, у відповідності до основних орієнтирів виховання учнів 1-9 класів загальноосвітніх закладів України. Тема : «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий» Мета Тижня початкової школи полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до предметів, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів. Форми реалізації цієї мети направлені на виявлення найбільш творчих учителів, обдарованих учнів; на виявлення кращого педагогічного досвіду, інноваційних педагогічних технологій; на з’ясування методичних умов, що забезпечують успішну діяльність учителів.

Під час проведення конкурсів, міні-вікторин, інтелектуальних шоу відбуваються перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і, на перший погляд, незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання. Реалізовані дитячі можливості стимулюють інтерес до пізнання нового. Для успішного проведення Тижня учителі при складанні плану заходів врахували побажання та інтереси дітей. Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри.
План Тижня спланований предметними днями: день здоров’я, читання, математики.
Різні заходи, що проводилися в межах предметного дня, давали можливість кожному учневі більшою мірою пізнати себе, самоствердитись в своїх очах та в очах друзів, сприяли розвиткові ініціативи.
Зміст позакласної роботи має безпосередній зв'язок з програмовим матеріалом і сприяє більш глибокому засвоєнню основної навчальної програми.
Форми роботи сприяють формуванню знань, умінь, навичок та зацікавленості предметом. Завдання сплановані так, щоб їх розв’язання приносило приємне здивування, а ситуація яка виникала – задоволення.
Розпочав роботу Тиждень 10 жовтня Днем психологічного здоров'я. У цей день дітям було запропоновано такі заходи: два дерева на які потрібно було повісити смайлики на одне дерево з яким настроєм прийшли до школи, а на інше – з яким настроєм йдуть до дому. Протягом дня на перервах проводилися різноманітні ігри на свіжому повітрі.
11 жовтня проводився Інтелектуальний конкурс «Чудова сімка». Дуже цікаво і весело пройшли конкурси діти відгадували загадки, казки, складали слова. Переможцем стала Каширська Олександра.
12 жовтня проводився КВК «Чудова математика». Учні поділилися на три команди. «Кмітливі розумнички», «Орли» ,«Вогняні кулі».Проводилися різноманітні конкурси: учні відгадували загадки, ребуси, шукали геометричні фігури, малювали людей за допомогою геометричнихфігур.Переможцями у цьому КВК стала команда «Кмітливі розумнички»
13 жовтня проводився єдиний урок «Ми з вами захисники єдності незалежності держави». В цей день вчитель згадувала історію країни про її символи, згадали воїнів-героїв, учні розповідали багато віршів про Україну. Янишівська А. і Леньо Д. співали пісню про калину. Учні танцювали український танець.