Умови доступності закладу для дітей та учнів з особливими потребами

У закладі загальної середньої освіти «Миропільська початкова школа Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» створені  умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення їх безперешкодним доступом до приміщень, а саме:

1. Встановлений  пандус на поріг зовнішніх вхідних дверей школи:
    - довжина пандуса 3 м.
    - ширина – 90см.
    - висота – 80 см.
    - кут нахилу-35

1. виконано поточний ремонт класних кімнат;
  2.  розміщений внутрішній туалет
  3.            Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. Стіни приміщень, партии та стільці пофарбовані  в світлих тонах. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення, у кожному класі відчиняються вікна для провітрювання, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря забезпечується щей  регулярним вологим прибиранням.
               Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.
               Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.