День безпечного Інтернету

5 лют. 2019
“Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі українські батьки усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті їхніх дітей. Їм варто прийти до розуміння, що вони несуть таку ж відповідальність за поведінку своїх дітей в інтернеті, як і на вулиці або в метро. Інакше вони можуть зіткнутися із цілком реальними результатами віртуального спілкування”

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики. Що може статися в реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? А батьки? Чи усвідомлюють необхідність навчання не просто використання Інтернету, але й можливостям уникнути небезпечних ситуацій. Під час користування інтернетом діти повинні дотримувась правил поводження в Інтернеті. 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

І в нашому НВК були проведені заходи до дня безпечного Інтернету. Голенкова М. В. провела єдиний урок «Безпечний Інтернет»: розглянули позитивні і негативні сторони Інтернету, переглянули відео про правила поводження в Інтернеті, придумали нік собі і писали один одному побажання. На завершення уроку вчителька роздала буклети «Безпечний Інтернет для школярів». Учні прийняли участь в онлайн-конкурсі «Безпечний Інтернет».