Робота з обдарованими учнями.

Для роботи з обдарованими учнями в школі створено НТУ «Іскра»., а також проводяться Всеукраїнські предметні олімпіади з базових дисциплін та підготовка до районних олімпіад, літературно-мистецькі конкурси й виставки творчих робіт учнів до знаменних дат і урочистих подій, участь у предметних декадах, написання проектних та науково-дослідницьких робіт та їх захист на шкільному та районному рівні, підготовка та участь учнів у турнірах, конкурсах та інших заходах районного та обласного рівня.

Наша школа пишається :

2017р. Леньо Діана  - лауреат конкурсу "Співуча Солонянщина - 2017"

2016р. Сертифікат за активну участь по встановленню рекорду Гіннеса по вирощуванні квітів до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

2016р. Каширська Олександра - переможець Всеукраїнської обласної природоохоронної акції "Годівничка" - 3 місце

Федько Юлія 2001р.н.

2013р. - диплом ІІ ступеня за найкращий результат у Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців "Кришталева сова 2013".

2014р - переможець Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея" за роботи "Лисиця мешкає на території нашого регіону" та "Лелека - представник різних областей світу".

2014р. - диплом лауреата за І місце у Всеукраїнському конкурсі "Альбус" з математики організованому Інститутом Розвитку Шкільної освіти

2015 р - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея".

2015 р. - сертиікат за участь у Всукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка "Наукова палітра"  за роботу "Д.І. Менделеєв - вчений хімічної науки, промисловості"

2015р.конкурс "Мелом на доске" на тему "Осінь - золота пора року" - Подарунковий сертикат на 300грн.