Комп`ютеризація навчального процесу

Стан комп’ютерізації та інформатизації навчального закладу, її вплив на результативність роботи.

В школі на базі математичного кабінету створено  комп’ютерний кабінет.

На шкільних комп”ютерах працюють вчителі та учні школи.

Учні 2 та 3 класу вчаться  володіти комп’ютерною технікою ( мають вдома комп’ютери, але не всі), використовують комп’ютер для написання рефератів, творчих та науково- дослідницьких робіт, виконують комп’ютерні презентації.

Всі вчителі школи пройшли курси «Основи ІКТ»,  «Цифрові технології»,вміють користуватися комп’ютером і його застосовують на уроках при поясненні нового матеріалу, при виконанні лабораторних та практичних робіт, проведення тематичних оцінювань

Широке застосування   комп’ютерів сприяє підвищенню пізнавального інтересу та творчої активності учнів, дозволяє здійснювати особистісний підхід до учнів та поетапне засвоєння знань , умінь і навичок. Використання комп’ютерно орієнтованих засобів навчання на уроках  дає змогу зробити висновок, що ЕОМ – це не тільки потужний інструмент, а й повною мірою третій партнер у педагогічній взаємодії , який дає іншим його учасникам великі можливості в переробці інформації  і покращує результативність навчання.

Учні приймають активну участь в Міжнародному освітньому проекті Прангліміне Міксіке з усного рахунку, у Міжнародному конкурсі "Бобер" та "Капітошка" з інформатики, У Всеукраїнських інтернет-олімпіадах і конкурсах "На Урок", "Всеосвіта", "Олімпіс".

/span

/span/span